Вентилятор Cooling Baby 12025BBL Blue
Вентилятор Cooling Baby призначений для установки в системний блок. Працює зі швидкістю 1000 об / хв (± 10%). Охолоджує температуру всередині корпусу, тим самим запобігаючи перегрів всіх компонентів.
Кулер виготовлений із пластику, металу і має 15 світлодіодів синього кольору. Варто недорого, тому відмінно підходить для домашніх і офісних ПК.
Основні характеристики:
- рівень шуму - 22 дБ (практично не чути);
- роз'єм - 3pin + 4pin (Molex);
- габарити - 120х120х25 мм.
Купити вентилятор за доступною ціною ви можете у нас в інтернет-магазині. Артикул даної моделі - 12025BBL Blue. Доставка здійснюється в будь-яке місто України.
| В наявності | Так |
| Колір підсвічування | Блакитний |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1000RPM |
| Тип роз'єму підключення | 3pin |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 22 dB |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Основні характеристики | |
| Тип | Вентилятор |
| Виробник | Cooling Baby |
| Призначення | Для корпусу |
| Розмір вентилятора, мм | 120 |
| Частота обертання вентилятора, об / хв | 1000 |
| Тип підшипника | Ковзання |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 22 |
| Розміри, мм | 120x120x25мм |
| Додатково | |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.