Кулер для корпуса Vinga 8025
Вся потужність, споживана комп'ютерним "залізом", виділяється в тепло. Як правило, системою споживається і, йде в тепло від 40% до 80% від номінальної потужності блоку живлення. Штатного вентилятора в блоці живлення для відведення навіть мінімальної потужності може бути недостатньо. Тому кращим рішенням для відводу тепла з корпусу буде придбання додаткового кулера.
Vinga 8025 - це 80-ти міліметровий вентилятор для видалення теплого повітря з корпусу з комфортним рівнем шуму і низьким енергоспоживанням. Кулер відповідає стандарту RoHS (англ. Restriction of Hazardous Substances), виготовлено тільки з екологічно-чистих матеріалів.
| В наявності | Так |
| Розмір | 80 х 80 х 25 мм |
| Рівень шуму | 18dB |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Струм споживання вентиляторами | 0.2 А |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1500RPM |
| Енергоспоживання вентиляторів | 2.4 Вт |
| Тип роз'єму підключення | 4pin (Molex) |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 80 мм |
| Основні характеристики | |
| Тип | Кулер |
| Виробник | Vinga |
| Призначення | Для корпусу |
| Розмір вентилятора, мм | 80 |
| Частота обертання вентилятора, об / хв | 1500 |
| Тип підшипника | Ковзання |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 18 |
| Розміри, мм | 80 х 80 х 25 мм |
| Додатково | |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.