Принтер Pantum P2500W
Формат А4,
швидкість друку: 22 стор/хв,
роздільна здатність: 1200x1200 т/д (max 1200 т/д),
дуплекс: ручний,
пам'ять: 128Мб,
лотки: подачі-150 л., Приймання-100 л.,
щільність: 60-163 г/м2,
ОС: Windows: 2000/XP/Vista/7/Server 2003/ Server 2008 (32 та 64-розрядні версії)
інтерфейс: USB 2.0, WiFi: IEEE 802.11b/g/n,
мережевий інтерфейс: ні,
навантаження: max 15 000 стор/міс,
Картридж PC-230R (1600 стр@5%), заправний комплект TN-210, тонер PC-230B,
У комплект входить картридж ресурсом до 700 стр@5%.
Колір: чорний
Гарантійний термін 24 міс.
USB кабель у комплекті
швидкість друку: 22 стор/хв,
роздільна здатність: 1200x1200 т/д (max 1200 т/д),
дуплекс: ручний,
пам'ять: 128Мб,
лотки: подачі-150 л., Приймання-100 л.,
щільність: 60-163 г/м2,
ОС: Windows: 2000/XP/Vista/7/Server 2003/ Server 2008 (32 та 64-розрядні версії)
інтерфейс: USB 2.0, WiFi: IEEE 802.11b/g/n,
мережевий інтерфейс: ні,
навантаження: max 15 000 стор/міс,
Картридж PC-230R (1600 стр@5%), заправний комплект TN-210, тонер PC-230B,
У комплект входить картридж ресурсом до 700 стр@5%.
Колір: чорний
Гарантійний термін 24 міс.
USB кабель у комплекті
| В наявності | Так |
| Виробник | Pantum |
| Тип | Принтер |
| Wi-Fi | так |
| USB | так |
| Ethernet | ні |
| Тип | Настільний |
| Розмір буфера пам'яті | 128 Мб |
| Тип друку | Лазерний друк |
| Операційна система | Windows: 2000 / XP / Vista / 7 / Server 2003 / Server 2008 (32 і 64-розрядні версії) |
| Швидкість друку | 22 стор / хв |
| Максимальна швидкість друку | 22 стор / хв |
| Дозвіл | 1200х1200 |
| Температура зберігання | 10-32 ℃ |
| Інтерфейси підключення | USB |
| Вологість при експлуатації | Від 20 до 80% |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Розміри | 337x220x178 мм |
| Розміри | 337x220x178 мм |
| Вага | 4,75 кг |
| Тип | Настільний |
| Вага | 4,75 кг |
| Колір | Чорний |
| Технологія друку | Лазерна |
| Колір | Чорний |
| Автообрізка чека | Відсутнє |
| Тип друку | Чорно-білий |
| Інтерфейси | USB |
| LPT (Centronics) | ні |
| Тип друку | Лазерний |
| Кольоровість | Монохромний |
| Максимальний формат | A4 |
| Факс | ні |
| Дуплекс | ні |
| Автоподатчик оригіналів | ні |
| Гарантія | 24 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.