Багатофункціональний пристрій Pantum M6500W з Wi-Fi
Лаз. принтер + Планш. копір + кол. Планш. сканер формату А4.
Принтер (швидкість друку: 22 стор / хв, дозвіл: 1200х1200 т / д, пам'ять: 128 Мбайт.
Копір (швидкість: 22 стр / хв, роздільна здатність: 1200х1200 т / д, max к-ть копій: 99, масштабування: 50-400%).
Сканер (дозвіл: 1200 т / д, глибина кольору: 24-8-1 біт, Scan, to, E-mail,, PC,, FTP, iOS / Android).
Лотки: подачі-150 л., Прийому-100 л.
ADF: немає.
Щільність паперу: 60-163 г / м2.
Мови опису: GDI.
ОС: Microsoft Windows Server2003 / Server2008 / Server2012 / XP / Vista / 7/8/10 (32 і 64-розрядні версії), Mac, OS, 10.6 / 10.7 / 10.8 / 10.9 / 10.10, Linux (ubuntu, 12.04 &, 14.04 ),,
Інтерфейс: USB 2.0Hi-Speed, WiFi:, IEEE, 802.11b / g / n,
мережевий інтерфейс: немає.
Навантаження: max, 20 000 стор / міс,
Картридж PC-230R (1600 стр @ 5%), заправний комплект TN-210, тонер PC-230B,
У комплект входить картридж ресурсом до 700 стр @ 5%.
Колір чорний Гарантійний термін: 24 міс.
USB кабель в комплекті
Принтер (швидкість друку: 22 стор / хв, дозвіл: 1200х1200 т / д, пам'ять: 128 Мбайт.
Копір (швидкість: 22 стр / хв, роздільна здатність: 1200х1200 т / д, max к-ть копій: 99, масштабування: 50-400%).
Сканер (дозвіл: 1200 т / д, глибина кольору: 24-8-1 біт, Scan, to, E-mail,, PC,, FTP, iOS / Android).
Лотки: подачі-150 л., Прийому-100 л.
ADF: немає.
Щільність паперу: 60-163 г / м2.
Мови опису: GDI.
ОС: Microsoft Windows Server2003 / Server2008 / Server2012 / XP / Vista / 7/8/10 (32 і 64-розрядні версії), Mac, OS, 10.6 / 10.7 / 10.8 / 10.9 / 10.10, Linux (ubuntu, 12.04 &, 14.04 ),,
Інтерфейс: USB 2.0Hi-Speed, WiFi:, IEEE, 802.11b / g / n,
мережевий інтерфейс: немає.
Навантаження: max, 20 000 стор / міс,
Картридж PC-230R (1600 стр @ 5%), заправний комплект TN-210, тонер PC-230B,
У комплект входить картридж ресурсом до 700 стр @ 5%.
Колір чорний Гарантійний термін: 24 міс.
USB кабель в комплекті
| В наявності | Так |
| Тип | МФУ |
| Виробник | Pantum |
| USB | так |
| Ethernet | так |
| Wi-Fi | так |
| Вологість при експлуатації | Від 20 до 80% |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Розміри | 417x305x244mm |
| Розміри | 417x305x244mm |
| Вага | 7,5 кг |
| Тип | Настільний |
| Вага | 7,5 кг |
| Колір | Чорний |
| Технологія друку | Лазерна |
| Колір | Чорний |
| Автообрізка чека | Відсутнє |
| Тип друку | Чорно-білий |
| Інтерфейси | USB |
| Тип | Настільний |
| Розмір буфера пам'яті | 128 Мб |
| Тип друку | Лазерний друк |
| Операційна система | LinuxMacOSWindowsCitrix |
| Швидкість друку | 22 стор / хв |
| Максимальна швидкість друку | 22 стор / хв |
| Стандарти безпеки | WEEE |
| Дозвіл | 1200х1200 |
| Температура зберігання | 10-32 ℃ |
| Інтерфейси підключення | USB |
| Тип друку | Лазерний |
| Кольоровість | Монохромний |
| Максимальний формат | A4 |
| Факс | ні |
| Дуплекс | ні |
| Автоподатчик оригіналів | ні |
| Гарантія | 24 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.