Точка доступу Ubiquiti UniFi UAP-AC-M
| Порти Gigabit Ethernet: | 1 x 10/100 / 1000Mbps |
| Підтримка PoE: | PoE In |
| установка: | зовнішня |
| Дальність дії: | 180 m |
| Швидкість Wi-fi: | 1167 Mbps |
| Частота роботи: | 2.4 GHz / 5GHz |
| Потужність передавача: | 20 dBm |
| Підтримка MIMO: | MIMO 2x2 |
| Коефіціент посилення: | 4 dBi |
| стандарти: | 802.11 a / b / g / n, 802.11 ac |
| BSSID: | до чотирьох на радіо |
| VLAN: | 802.1Q |
| WMM: | Voice, Video, Best Effort, and Background |
| антена: | 2 зовнішні Omni антени 2.4 GHz (3 dBi), 5 GHz (4 dBi) |
| Безпека / Шифрування: | WEP, WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA / WPA2, TKIP / AES) |
| Блок живлення: | 24V, 0.5A Gigabit PoE |
| вага: | з антенами 0.152 кг. |
| Вологість при роботі: | від 5 до 95% без конденсату |
| Джерело живлення: | 24V Passive PoE 802.3af PoE: Alternative A |
| кнопки: | Reset |
| Одночасно працюють клієнтів: | 250+ |
| Споживана потужність: | 8.5W |
| розміри: | 353 x 46 x 34.4 mm |
| сертифікати: | CE, FCC, IC |
| Температура роботи: | від -30 до 70 ° C |
| В наявності | Так |
| Тип | Точка доступу |
| Виробник | Ubiquiti |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Швидкість бездротової мережі | До 1200 Мбіт / с |
| LAN порт (и) | 1 LAN порт |
| PoE | так |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.