Картридж матричний, Ribbon LQ-630, C13S015307BA, Картриджі матричні
| Тип витратних матеріалів | матричний |
| колір | Black |
| сумісність | LQ-630 |
| Обсяг | +1188 куб. см. |
| довжина | 330 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 40 мм |
| В наявності | Так |
| Тип | Картридж |
| Виробник | Epson |
| Колір | не задано |
| Сумісність | не задано |
| Колір чорнила | не задано |
| Колір | не задано |
| Сумісність з пристроями бренду | не задано |
| Сумісність | не задано |
| Сумісність з моделями | не задано |
| Для принтера | не задано |
| Сумісність з пристроями бренду | не задано |
| Вага упаковки | 0.15 кг |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.
З цим товаром також купують
Рекомендуємо переглянути
Картридж Printermayin Xerox WorkCentre 5019/5021/5022/5024/006R01573 (PT006R01573)
Арт: PT006R01573
Код: 976441
Тонер-картридж Printermayin HP LJ Tank 1502/MFP 1602/2502/2602, W1540X/154X (PTW1540X)
Арт: PTW1540X
Код: 966741
Картридж PrintPro Xerox Ph 106R02773 3020/WC3025, black (PP-X3020)
Арт: PP-X3020
Код: 847861
Картридж PowerPlant HP LJ 1010/CANON Laser Shot LBP2900 (PP-Q2612X)
Арт: PP-Q2612X
Код: 845725
Картридж Canon C-EXV 42, Black, iR2202, 10200 стор , Free Label (FL-CEXV42) (T-FL-CCEXV42)
Арт: T-FL-CCEXV42
Код: 796435
Картридж HP 87A (CF287A), Black, LJ Pro M501, Enterprise M506/M527, Virgin, порожній (CF287A-EV)
Арт: CF287A-EV
Код: 770522
Доставка
Способи доставки:
Оплата
Способи оплати:
Гарантія, Обмін/повернення
Гарантійне обслуговування надає виробник, його термін вказаний в талоні і на сайті. Гарантійний період може безпосередньо від виробника і діє протягом всього часу. Відмовляють в гарантійному обслуговуванні тільки в тому випадку, якщо товар був пошкоджений або поломка сталася з вини користувача.
Якщо гарантійний талон не йде в комплекті з інструкцією, його видає магазин. Представництва компаній виробників в Україні беруть на себе відповідальність за гарантійне обслуговування.
Після закінчення терміну гарантії фахівці сервісного центру exe.ua готові допомогти з ремонтом і обслуговуванням будь-якої техніки.
Згідно із законодавством покупець має право повернути товар без вказівки причини протягом 14 днів, але в цьому випадку він повинен бути не використаний, збережені всі документи і упаковка до нього. Кияни зможуть приїхати за адресою вул. Ризька 8А, БЦ «Фарго», оф. 106 з понеділка по п'ятницю. Час роботи з 12:00 до 18:00. При собі мати чек на покупку і посвідчення особи. Для жителів інших міст можливий обмін, сервіс і повернення за допомогою пересилання на «Нову пошту» в посилку необхідно вкласти скан копію гарантійного талона.