Акустична система M1250, Black, USB Edifier
Особливості:
# Високоякісний пластиковий корпус
# Акуратний та стильний дизайн<#> Регулювання гучності та вихід на навушники на передній панелі
# Вихід на навушники <#> Магнітне екранування динаміків
# USB інтерфейс для живлення системи
Специфікації:
# Вихідна потужність: RMS 1W?2
# Співвідношення сигнал/шум: 80dB
# Вхідний конектор: 3.5мм стерео <#> Вхідний опір: 10кОм
# Рівень вхідного сигналу: 250mV
# Динамік широкосмуговий 50х90mm, 4Ohm
# Розміри колонок: 68(Ш)х166(В)х86(Д)mm
# Вага: близько 0.5Кг
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Модифікація |
M1250 |
| Виробник | Edifier |
| Тип | Колонки |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 1.2 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | ні |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Від USB |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | ні |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Потужність сателітів (Вт) | 2 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.