Acoustic system M1250, Black, USB Edifier
Format: 2.0
Total output power (RMS): 1.2 W
Frequency range: 150...20000 Hz
Signal-to-noise ratio: 80 dB
Amplifier: built-in
Controls: volume control
bass control
Connection interfaces: 3.5 mm mini-jack
Additional functionality : magnetically shielded speakers
Housing material: plastic
Power supply: USB
Color: black
Dimensions: 68 × 166 x 86 mm
Kit weight: 0.5 kg
Total output power (RMS): 1.2 W
Frequency range: 150...20000 Hz
Signal-to-noise ratio: 80 dB
Amplifier: built-in
Controls: volume control
bass control
Connection interfaces: 3.5 mm mini-jack
Additional functionality : magnetically shielded speakers
Housing material: plastic
Power supply: USB
Color: black
Dimensions: 68 × 166 x 86 mm
Kit weight: 0.5 kg
| В наявності | Так |
| Body material | MDF |
| Modification |
M1250 |
| Manufacturer | Edifier |
| Type of | Columns |
| Display type | Not |
| Total Output Power (RMS) | 1.2 W |
| Sound system | Stereo |
| Built-in equalizer | Not |
| Number of preset stations | Not |
| Media support | Not |
| Colour | The black |
| Nutrition | From USB |
| Interfaces | Jack 3,5 mm |
| Supported Media | Not |
| Number of channels | 2.0 |
| Disc Playback Modes | Not |
| Karaoke | Not |
| FM tuner | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Number of channels | 2.0 |
| Satellite power (W) | 2 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.