Акустична система TF-611 Black Gemix
GEMIX TF-611 Black – це мультимедійна двосмугова акустична система 2.0.
Акустика GEMIX TF-611 укладена в стильний дерев'яний корпус, який забезпечує якісне звучання. Характеристики GEMIX TF-611:
- оригінальний сучасний дизайн;
- функція 3D;
- аналоговий стерео вхід для підключення до PC, MP3, CD;
- вбудований вихід на сабвуфер .
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Модифікація | TF-611 |
| Тип | Колонки |
| Виробник | Gemix |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 36 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | ні |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Мережа |
| Інтерфейси | RCA |
| Підтримувані медіа-носії | ні |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Потужність сателітів (Вт) | 2*18Вт |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.