Вентилятор Cooling Baby 80x80x25мм MOLEX (8025 4PS)
Cooling Baby Molex 8025 4PS – бюджетний вентилятор для корпусу Має діаметр 80 мм. Забезпечує швидке відведення надлишкового тепла та запобігає перегріву основних компонентів ПК.
Ключові характеристики:
- швидкість роботи – 2500 об/хв;
- гучність – 24 дБ;
- роз'єм живлення – 4 pin.
У нашому інтернет-магазині ви можете купити цей вентилятор з доставкою в будь-яке місто України. Причому за низькою ціною, адже коштує цей пристрій дуже дешево .
| В наявності | Так |
| Колір підсвічування | ні |
| Тип роз'єму підключення | Molex |
| Матеріал | Пластик |
| Розмір | 80 х 80 х 25 мм |
| Основні характеристики | |
| Тип | Вентилятор |
| Виробник | Cooling Baby |
| Призначення | Для корпусу |
| Розмір вентилятора, мм | 80 |
| Частота обертання вентилятора, об / хв | 2500 |
| Тип підшипника | Ковзання |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 24 |
| Розміри, мм | 80x80x25мм |
| Додатково | |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.