Вентилятор Cooling Baby 80x80x25мм (8025 3PS)
Cooling Baby 8025 3PS – недорогий корпусний вентилятор. Встановлюється всередині корпусу та допомагає підтримувати оптимальну для стабільної роботи ПК температуру.
Ключові параметри:
- діаметр – 80 мм;
- швидкість обертання – 2500 об/хв;
- гучність – 24 dB.
У нашому інтернет-магазині можна замовити такий вентилятор, оформивши доставку з будь-якого куточка України. Актуальну ціну дивіться вище .
| В наявності | Так |
| Рівень шуму | 24.3 dB |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Колір підсвічування | ні |
| Енергоспоживання вентиляторів | 0.84 Вт |
| Тип роз'єму підключення | 3pin |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 80 мм |
| Розмір | 80 х 80 х 25 мм |
| Основні характеристики | |
| Тип | Вентилятор |
| Виробник | Cooling Baby |
| Призначення | Для корпусу |
| Розмір вентилятора, мм | 80 |
| Частота обертання вентилятора, об / хв | 2500 |
| Тип підшипника | Ковзання |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 24 |
| Розміри, мм | 80x80x25мм |
| Додатково | |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.