Fan Cooling Baby 80x80x15мм MOLEX (8015 4PS)
Cooling Baby Fan 80x80x15mm SB 12V 0.30A 24.3dB, 2500 rpm 4pin MOLEX black
| В наявності | Так |
| Highlight color | Not |
| Type of connection connector | Molex |
| Material | Plastic |
| The size | 80 x 80 x 15 mm |
| Main characteristics | |
| Type of | Fan |
| Manufacturer | Cooling Baby |
| Purpose | For the body |
| Fan size, mm | 80 |
| Fan speed, rpm | 2500 |
| Bearing type | Slip |
| Maximum noise level, dB | 24 |
| Sizes, mm | 80x80x15мм |
| Additionally | |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.