Об'єктив Panasonic 12-60 mm f/2.8-4 ASPH. POWER O.I.S. Leica DG Vario-Elmarit (H-ES12060E)
Об'єктив LEICA DG – найпередовіша оптика
Виберіть об'єктив LEICA DG та отримайте кращу оптичну якість та продуктивність. Вони відповідають строгим стандартам якості, які задає Leica Camera AG. Завдяки продуманій конструкції цього об'єктива, ви зможете насолоджуватися чудовою чіткістю у будь-якій точці кадру. У той же час, виключення будь-яких видів спотворень/дисторсій дозволяє досягти формування точної та різкої картинки.
POWER O.I.S. – ультрарізкі фотографії
Знімайте, не дбаючи про стабілізацію, і не бійтеся згаяти момент. Технологія оптичної стабілізації зображення (O.I.S.), вбудована безпосередньо в об'єктив, гарантує відмінні фотографії без розмитих обрисів у будь-якій частині зображення. Крім того, використовуючи популярну функцію MEGA O.I.S., ця просунута технологія миттєво компенсує навіть сильні коливання камери та вібрації. Підтримує режим відеозапису - ідеальні відеоролики Завдяки підтримці об'єктивом відеозапису камери LUMIX має під рукою все потрібне для відеозйомки. Крім того, завдяки плавній зміні діафрагми виключені раптові стрибки експозиції, безшумна механіка гарантує чистіший запис звуку під час зйомки. Більше того, неймовірно ефективна робота його системи автофокусу дозволяє записувати відмінні ролики з роздільною здатністю 4K, де так важливо точне фокусування .
| В наявності | Так |
| Виробник | Panasonic |
| Тип | Об'єктив |
| Зміна фокусної відстані | Зум-об'єктиви |
| Тип | Портретний |
| Діаметр фільтра | 62 мм |
| Стабілізація | Зі стабілізацією зображення |
| Габарити (діаметр х довжина) | 68.4 х 86 мм |
| Тип байонету | Olympus/Panasonic micro 4/3 |
| Вага | 320 г |
| Конструкція (елементи / групи) | 14/12 |
| Привід автофокусування | Ультразвуковий мотор |
| Кількість пелюсток діафрагми | 9 |
| Найменша фокусна відстань | 12 мм |
| Найбільше фокусна відстань | 60 мм |
| Максимальна діафрагма | f/2.8 |
| Мінімальна діафрагма | f/22 |
| Вага упаковки | 0.55 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.