Кулер для корпуса Noctua iPPC (NF-F12iPPC-3000 PWM)
Кулер для корпусу Noctua iPPC (NF-F12iPPC-3000 PWM) розрахований на промислове застосування в серверах і робочих станціях. Там, де на перший план виходить потужність та надійність. Він відрізняється більш потужними трифазним двигуном і більш міцною конструкцією з поліаміду, армованого скловолокна. У вентиляторі застосований підшипник на магнітному підвісі (самостабілізуючий гідродинамічний другого покоління), іменований SSO2. /хв, рівень шуму дорівнює 43.5 дБ. Модель відповідає вимогам рейтингу захисту від зовнішнього середовища IP52, завдяки якому вентилятору не страшно опинитися під протікаючим радіатором СВО .
| В наявності | Так |
| Тип підшипника | SSO2 Bearing |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 150000 ч |
| Рівень шуму | 43.5 dB |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Колір підсвічування | ні |
| Струм споживання вентиляторами | 0.3 А |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 3000RPM |
| Енергоспоживання вентиляторів | 3.6 Вт |
| Тип роз'єму підключення | 4pin |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Управління швидкістю обертання | Є |
| Повітрянний струм | 109.8 CFM |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Тиск | 7.63 мм H2O |
| Основні характеристики | |
| Тип | Вентилятор |
| Виробник | Noctua |
| Призначення | Для корпусу |
| Розмір вентилятора, мм | 120 |
| Частота обертання вентилятора, об / хв | 3000 |
| Тип підшипника | Самостабілізується гідродинамічний |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 41.3 |
| Додатково | |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | |
| Гарантія | 72 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.