Вентилятор для корпуса 140 mm Xilence XPF140.R (XF050)
Xilence XPF140.R (XF050) - бюджетний вентилятор для корпуса. Є універсальним і підходить для будь-якої системи - домашніх, офісних, ігровий.
Вентилятор має діаметр 140 мм, завдяки чому ефективно відводить надлишкове тепло. Також відрізняється безшумністю, що дозволяє вам працювати за ПК в комфортних умовах.
Основні характеристики:
- частота обертання - 900 об / хв;
- рівень шуму - 20 dB;
- повітряний потік - 41,37 куб.фут / хв.
У нашому інтернет-магазині ви можете купити цей вентилятор для корпуса з доставкою в будь-яке місто. Причому за доступною ціною, адже коштує він дешево.
| В наявності | Так |
| Колір підсвічування | ні |
| Тип роз'єму підключення | 3pin / Molex |
| Матеріал | Пластик |
| Розмір | 140 х 140 х 25 мм |
| Основні характеристики | |
| Тип | Вентилятор |
| Виробник | Xilence |
| Призначення | Для корпусу |
| Розмір вентилятора, мм | 140 |
| Частота обертання вентилятора, об / хв | 900 |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 20 |
| Розміри, мм | 140 х 140 х 25 мм |
| Додатково | |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.