Монітор PHILIPS V-Line 243V7QJABF (243V7QJABF/00)
Модель: V-Line 243V7QJABF
Діагональ екрану: 23.8"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9 Тип матриці: IPS Час відгуку: 5 мс Поверхня екрану: матова Тип підсвічування : WLED
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн.
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Частота горизонтальної розгортки: 30...83 кГц
Частота вертикальної розгортки: 56...76 Гц
Частота оновлення: 60 Гц
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort
1 × HDMI
1 × VGA
Аудіороз'єми: вхід
вихід
Кут нахилу: -5...20 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 14 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри: 540 × 415 × 209 мм
Вага: 3.5 кг Колір рамки: чорний
Діагональ екрану: 23.8"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9 Тип матриці: IPS Час відгуку: 5 мс Поверхня екрану: матова Тип підсвічування : WLED
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн.
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Частота горизонтальної розгортки: 30...83 кГц
Частота вертикальної розгортки: 56...76 Гц
Частота оновлення: 60 Гц
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort
1 × HDMI
1 × VGA
Аудіороз'єми: вхід
вихід
Кут нахилу: -5...20 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 14 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри: 540 × 415 × 209 мм
Вага: 3.5 кг Колір рамки: чорний
| Регулювання положення | Регулювання нахилу |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 250 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | не задано |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Вбудовані колонки | Є |
| В наявності | Так |
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | 1 х VGA |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Модифікація | 243V7QJABF/00 |
| Тип | Монітор |
| Виробник | Philips |
| HDMI | так |
| VGA | так |
| DVI | ні |
| DisplayPort | так |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
| Колір | Чорний |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підтримка 3D | ні |
| Підсвічування | LED (світлодіодна підсвітка) |
| Діагональ монітора | 23,8 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS/S-IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 23-23,8" |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.