Батарея Energenie 12В 7,2 Ач (BAT-12V7.2AH)
| Тип | акумуляторна батарея AGM |
| Ємність | 7, 2 Ач |
| Напруга | 12 В |
| Сумісність | універсальна< /td> |
| Габарити | 151x65x95 мм |
| Вага | 2,7 кг |
| В наявності | Так |
| Тип | Батарея |
| Виробник | EnerGenie |
| Напруга, В | 12 |
| Ємність, Ач | 7.2 |
| Габарити (без клем), мм | 151x65x95 |
| Маса, кг | Від 1 кг до 5 кг |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.
З цим товаром також купують
Рекомендуємо переглянути
Акумуляторна батарея LOGICPOWER LPM-MG 12 - 7.2 AH (12В, 7.2Ач) (6553)
Арт: 6553
Код: 281714
Акумуляторна батарея LOGICPOWER LPM-GL 12 - 7.2 AH (12В, 7.2Ач) (6561)
Арт: 6561
Код: 275212
Доставка
Способи доставки:
Оплата
Способи оплати:
Гарантія, Обмін/повернення
Гарантійне обслуговування надає виробник, його термін вказаний в талоні і на сайті. Гарантійний період може безпосередньо від виробника і діє протягом всього часу. Відмовляють в гарантійному обслуговуванні тільки в тому випадку, якщо товар був пошкоджений або поломка сталася з вини користувача.
Якщо гарантійний талон не йде в комплекті з інструкцією, його видає магазин. Представництва компаній виробників в Україні беруть на себе відповідальність за гарантійне обслуговування.
Після закінчення терміну гарантії фахівці сервісного центру exe.ua готові допомогти з ремонтом і обслуговуванням будь-якої техніки.
Згідно із законодавством покупець має право повернути товар без вказівки причини протягом 14 днів, але в цьому випадку він повинен бути не використаний, збережені всі документи і упаковка до нього. Кияни зможуть приїхати за адресою вул. Ризька 8А, БЦ «Фарго», оф. 106 з понеділка по п'ятницю. Час роботи з 12:00 до 18:00. При собі мати чек на покупку і посвідчення особи. Для жителів інших міст можливий обмін, сервіс і повернення за допомогою пересилання на «Нову пошту» в посилку необхідно вкласти скан копію гарантійного талона.