Картр. кол. покращення. ємк. для MP240 / 260, CL-513, 2971B001 / 2971B007, Картриджі для
| Тип витратних матеріалів | струменевий |
| колір | Color |
| Тип чорнила | пігментні |
| сумісність | MP240 / 260 |
| Обсяг | 560 куб. см. |
| вага | 70 грам |
| довжина | 140 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 50 мм |
| В наявності | Так |
| Виробник | Canon |
| Тип | Картридж |
| Колір | не задано |
| Сумісність | не задано |
| Колір чорнила | не задано |
| Колір | не задано |
| Сумісність з пристроями бренду | не задано |
| Сумісність | не задано |
| Сумісність з моделями | не задано |
| Для принтера | не задано |
| Сумісність з пристроями бренду | не задано |
| Вага упаковки | 0.05 кг |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.
З цим товаром також купують
Чорнило ColorWay Epson L-100/200, 200 мл Black (CW-EW101BK02)
Арт: CW-EW101BK02
Код: 228539
Чорнило ColorWay Canon PGI-5/520/PG-40/37/440/510/512/CLI8 Black (CW-CW520BK02)
Арт: CW-CW520BK02
Код: 58493
Навушники Logitech H110 Stereo Headset with 2*3pin jacks (981-000271)
Арт: 981-000271
Код: 40849
Картридж Canon PG-512Bk MP260 401 стр @ 5% (А4) для PIXMA MP240 / 260 (2969B007)
Арт: 2969B007
Код: 18639
Рекомендуємо переглянути
Драм-картридж Brother DR1095, Black, HL-1110/1112/1202/1210/1212, MFC-1810/18 (CT-BRO-DR-1095-PN-GL)
Арт: CT-BRO-DR-1095-PN-GL
Код: 977215
Драм картридж Brother DR119 10K, DCP-L1630W/L1632W, HL-L1230W/L1232W
Арт: DR119
Код: 974235
Картридж Printalist Canon 070 Black MF461w/463dw/465dw/LBP243dw/246dw (Canon-070-PL)
Арт: Canon-070-PL
Код: 956452
Картридж HP 59X (CF259X), Black, LJ Pro M304/M404/M428, Virgin, порожній (EV-HP-CF259X)
Арт: EV-HP-CF259X
Код: 954320
Доставка
Способи доставки:
Оплата
Способи оплати:
Гарантія, Обмін/повернення
Гарантійне обслуговування надає виробник, його термін вказаний в талоні і на сайті. Гарантійний період може безпосередньо від виробника і діє протягом всього часу. Відмовляють в гарантійному обслуговуванні тільки в тому випадку, якщо товар був пошкоджений або поломка сталася з вини користувача.
Якщо гарантійний талон не йде в комплекті з інструкцією, його видає магазин. Представництва компаній виробників в Україні беруть на себе відповідальність за гарантійне обслуговування.
Після закінчення терміну гарантії фахівці сервісного центру exe.ua готові допомогти з ремонтом і обслуговуванням будь-якої техніки.
Згідно із законодавством покупець має право повернути товар без вказівки причини протягом 14 днів, але в цьому випадку він повинен бути не використаний, збережені всі документи і упаковка до нього. Кияни зможуть приїхати за адресою вул. Ризька 8А, БЦ «Фарго», оф. 106 з понеділка по п'ятницю. Час роботи з 12:00 до 18:00. При собі мати чек на покупку і посвідчення особи. Для жителів інших міст можливий обмін, сервіс і повернення за допомогою пересилання на «Нову пошту» в посилку необхідно вкласти скан копію гарантійного талона.