Вентилятор Noctua для корпуса 40x40x20mm (NF-A4x20 FLX)
Вентилятор Noctua NF-A4x20 FLX на SSO2 підшипнику здатний досягати швидкості в 5000 +/- 10% оборотів за хвилину, досягаючи при цьому витрати повітря до 9,4 м³ /година, статичного тиску до 2,26 мм H₂O та 14,9 дБ шуму. Максимальна вхідна потужність кулера становить 0,6 Вт, робоча напруга 12 В, а габарити обмежені розмірами 40×40×20 мм з відстанню між монтажними отворами 32×32 мм. Вентилятор Noctua NF-A4x20 FLX ділить місце в коробці з адаптером з низьким рівнем шуму (LNA), мало шумним адаптером (ULNA), 30см подовжувачем, набір адаптерів OmniJoin, NA-AV3 антивібраційними опорами і гвинтами для кріплення
| В наявності | Так |
| Колір підсвічування | ні |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 5000RPM |
| Тип роз'єму підключення | 3pin |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 40 мм |
| Розмір | 40 х 40 х 20 мм |
| Тип підшипника | SSO2 Bearing |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 150000 ч |
| Рівень шуму | 14dB |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Основні характеристики | |
| Тип | Вентилятор |
| Виробник | Noctua |
| Призначення | Для корпусу |
| Розмір вентилятора, мм | 40 |
| Частота обертання вентилятора, об / хв | 5000 |
| Тип підшипника | Самостабілізується гідродинамічний |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 14 |
| Додатково | |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | |
| Гарантія | 72 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.