Чохол для ноутбука 13.3 (7703 (Red))
| Тип | чохол |
| Максимальний розмір екрану | 13.3 " |
| матеріал | синтетичний |
| додатково | |
| колір | червоний |
| Розмір основного відділення | 33.5x23.5x2.5 см |
| Розмір | 34.5x24x3 см |
| вага | 0.12 кг |
| В наявності | Так |
| Діагональ ноутбука | До 13" |
| Виробник | RivaCase |
| Тип | Чохол для ноутбука |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Колір | Червоний |
| Жіноча | так |
| Матеріал | Поліестер |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.
З цим товаром також купують
Мобільний телефон SIGMA MOBILE Comfort 50 Grace Black (4827798121818)
Арт: 4827798121818
Код: 647325
Миша ігрова A4-Tech BLOODY R90 Plus Black (R90 Plus Bloody (Black))
Арт: R90 Plus Bloody (Black)
Код: 627809
Вертикальна миша LOGITECH Lift for Business Off-White (910-006496)
Арт: 910-006496
Код: 567526
Повербанк BELKIN Boost Up Charge 10K 10000mAh Black (BPB011BTBK)
Арт: BPB011BTBK
Код: 390986
Зовнішній привід DVD+-RW GEMBIRD DVD-USB-02-SV USB 2.0 Silver
Арт: DVD-USB-02-SV
Код: 374398
Спліттер Atcom кручений пари , UTP, 8P8C- RJ-45 1port (female) to 2port (femal (12450)
Арт: 12450
Код: 329854
Рекомендуємо переглянути
Чохол для ноутбука 13.3" RIVACASE Suzuka 7703 Azure Blue (7703 (Azure Blue))
Арт: 7703 (Azure Blue)
Код: 710424
Рюкзак для ноутбука RivaCase 13.3" 5563 (Black) "Gremio", 18L (5563Black)
Арт: 5563 (Black)
Код: 678417
Сумка для ноутбука Modecom 13.3" Highfill Pink (TOR-MC-HIGHFILL-13-PUR)
Арт: TOR-MC-HIGHFILL-13-PUR
Код: 339100
Доставка
Способи доставки:
Оплата
Способи оплати:
Гарантія, Обмін/повернення
Гарантійне обслуговування надає виробник, його термін вказаний в талоні і на сайті. Гарантійний період може безпосередньо від виробника і діє протягом всього часу. Відмовляють в гарантійному обслуговуванні тільки в тому випадку, якщо товар був пошкоджений або поломка сталася з вини користувача.
Якщо гарантійний талон не йде в комплекті з інструкцією, його видає магазин. Представництва компаній виробників в Україні беруть на себе відповідальність за гарантійне обслуговування.
Після закінчення терміну гарантії фахівці сервісного центру exe.ua готові допомогти з ремонтом і обслуговуванням будь-якої техніки.
Згідно із законодавством покупець має право повернути товар без вказівки причини протягом 14 днів, але в цьому випадку він повинен бути не використаний, збережені всі документи і упаковка до нього. Кияни зможуть приїхати за адресою вул. Ризька 8А, БЦ «Фарго», оф. 106 з понеділка по п'ятницю. Час роботи з 12:00 до 18:00. При собі мати чек на покупку і посвідчення особи. Для жителів інших міст можливий обмін, сервіс і повернення за допомогою пересилання на «Нову пошту» в посилку необхідно вкласти скан копію гарантійного талона.