Об'єктив Sony 50mm f/2.8 Macro для камер NEX FF (SEL50M28.SYX)
Мінімальна фокусна відстань 16 см дозволяє фотографу наближатися до об'єкта і знімати чудові крупні плани в масштабі 1:1.
При цьому камеру практично не доводиться переміщати в пошуках потрібної відстані, так що, якщо ви користуєтеся для зйомки предметним столом, вам навіть не доведеться через нього вставати.
Об'єктив SONY 50mm, f/2.8 Macro для камер NEX FF незамінний для повсякденної фотозйомки. мінімальних відстаней, завдяки чому кадр залишається різким по всій площі.
Компактні габарити та маленька вага забезпечують вражаючу мобільність та легкість в керуванні, роблячи цей об'єктив ідеальним для повсякденного використання. За допомогою перемикача можна легко переходити між ручним та автоматичним режимом фокусування для зйомки ефектних макро.
Обмежувач діапазону фокусування об'єктива додатково прискорює автофокусування, а спеціальна кнопка утримання дозволяє фіксувати фокус, що забезпечує повний контроль над налаштуваннями. планом.
Асферичний елемент дбайливо усуває кривизну поля, забезпечуючи максимальну якість зображення від центру до країв кадру .
| В наявності | Так |
| Виробник | Sony |
| Тип | Об'єктив |
| Зміна фокусної відстані | Фікс-об'єктиви |
| Кут огляду | 76 - 15 град. по горизонталі |
| Тип | Макрооб'єктиви |
| Діаметр фільтра | 72 мм |
| Стабілізація | Зі стабілізацією зображення |
| Тип байонету | Sony E-mount |
| Конструкція (елементи / групи) | 8/7 |
| Кількість пелюсток діафрагми | 7 |
| Найменша фокусна відстань | 50 мм |
| Найбільше фокусна відстань | 50 мм |
| Максимальна діафрагма | f/4 |
| Мінімальна діафрагма | f/22 |
| Вага упаковки | 0.35 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.