БФП лазерний А3 кольоровий з тонером KYOCERA ECOSYS M8130cidn (1102P33NL0)
Тип пристрою МФУ
кольоровість Колір
формат А3
Швидкість друку 30/15
дуплекс Так
Мережева карта Так
Модель ECOSYS M8130cidn
Ресурс фотобарабана 200000
Дозвіл друку 1200х1200
Ємність подачі, л-в Універсальна касета на 500 аркушів
Ручна подача, листів Багатоцільовий лоток на 100 аркушів
автоподатчик Так
Сканування / сканування по мережі Так / так
Мережевий інтерфейс Gigabit Ethernet (10BaseT / 100BaseTX / 1000BaseT)
Друк з карт пам'яті USB Так
Процесор, частота, МГц ARM Cortex-A9 Dual core1,2 ГГц
Діапазон щільності паперу, г / м2 Багатоцільовий лоток - 60-256 г / м², касета - 60-256 г / м²
Інтерфейс USB 2.0 USB 2.0 (Hi-Speed), 2 x USB Host Interface
Енергоспоживання, Вт (максимум / очікування / сон) Сплячий режим: 0,5 Вт, режим очікування: 70 Вт, копіювання / друк: 600 Вт
Габарити, мм 590 x 590 x 753 мм
Маса, кг: прибл. 79 кг
Тонер, модель TK-8115K / C / M / Y
Тонер, ресурс 12000/6000
Час розігріву прибл. 30 секунд або менше
Час друку першої сторінки прибл. 6,5 секунд або менше в ч / б, 8,3 секунди або менше в кольорі
Вихідна ємність Максимум. 280 листів; 250 аркушів лицьовою стороною вниз (основний лоток), плюс 30 аркушів (стандартний лоток для роздільник роботи)
Повнокольорове лазерне БФП А3 формату: друк, копіювання, сканування і опціонально факс.
Швидкість 30/15 сторінок А4 і А3 відповідно.
Мінімальні вимоги до установки і облсужіванію.
Сенсорна кольорова панель - легка у використанні.
Енергоефективно.
Платформа рішень HyPAS ™ забезпечує потужну настройку.
Ємність стартових тонерів - 3000/1500 сторінок чорного і кольорового.
Ємність стандартних тонер картриджів TK-8115K / C / M / Y - 12 000 стр. Чорний і по 6000 странійц кожен кольоровий.
кольоровість Колір
формат А3
Швидкість друку 30/15
дуплекс Так
Мережева карта Так
Модель ECOSYS M8130cidn
Ресурс фотобарабана 200000
Дозвіл друку 1200х1200
Ємність подачі, л-в Універсальна касета на 500 аркушів
Ручна подача, листів Багатоцільовий лоток на 100 аркушів
автоподатчик Так
Сканування / сканування по мережі Так / так
Мережевий інтерфейс Gigabit Ethernet (10BaseT / 100BaseTX / 1000BaseT)
Друк з карт пам'яті USB Так
Процесор, частота, МГц ARM Cortex-A9 Dual core1,2 ГГц
Діапазон щільності паперу, г / м2 Багатоцільовий лоток - 60-256 г / м², касета - 60-256 г / м²
Інтерфейс USB 2.0 USB 2.0 (Hi-Speed), 2 x USB Host Interface
Енергоспоживання, Вт (максимум / очікування / сон) Сплячий режим: 0,5 Вт, режим очікування: 70 Вт, копіювання / друк: 600 Вт
Габарити, мм 590 x 590 x 753 мм
Маса, кг: прибл. 79 кг
Тонер, модель TK-8115K / C / M / Y
Тонер, ресурс 12000/6000
Час розігріву прибл. 30 секунд або менше
Час друку першої сторінки прибл. 6,5 секунд або менше в ч / б, 8,3 секунди або менше в кольорі
Вихідна ємність Максимум. 280 листів; 250 аркушів лицьовою стороною вниз (основний лоток), плюс 30 аркушів (стандартний лоток для роздільник роботи)
Повнокольорове лазерне БФП А3 формату: друк, копіювання, сканування і опціонально факс.
Швидкість 30/15 сторінок А4 і А3 відповідно.
Мінімальні вимоги до установки і облсужіванію.
Сенсорна кольорова панель - легка у використанні.
Енергоефективно.
Платформа рішень HyPAS ™ забезпечує потужну настройку.
Ємність стартових тонерів - 3000/1500 сторінок чорного і кольорового.
Ємність стандартних тонер картриджів TK-8115K / C / M / Y - 12 000 стр. Чорний і по 6000 странійц кожен кольоровий.
| В наявності | Так |
| Виробник | Kyocera |
| Тип | МФУ |
| Wi-Fi | ні |
| USB | так |
| Ethernet | так |
| Швидкість друку | 30 (15) стор. / Хв |
| Дозвіл | 1200х1200 |
| Інтерфейси підключення | не задано |
| Розміри | 590 x 590 x 753 мм |
| Вага | 79 кг |
| Тип | МФУ |
| Технологія друку | Лазерна |
| Автообрізка чека | Відсутнє |
| Тип друку | Кольоровий |
| Тип друку | Лазерний |
| Кольоровість | Кольоровий |
| Максимальний формат | A3, A3+ |
| Факс | ні |
| Дуплекс | так |
| Автоподатчик оригіналів | так |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.