BFP strumenevium sist. uninterrupted friend , wi-fi CANON G3410 PIXMA (2315C009AA)
Canon PIXMA G3410Компактний, багатофункціональний принтер із модулем Wi-Fi і місткими багаторазовими чорнильницями для доступного за ціною друку документів з мобільних пристроїв і хмари, який підійде як для дому, так і для офісу.
Компактний пристрій із широкими можливостями підключення та великим запасом чорнил для друку, копіювання та скануванняЗаощаджуйте завдяки неймовірно великому ресурсу чорнил і низькій собівартості друку високоякісних документів і яскравих фотографій, які пропонує цей надійний і багатофункціональний принтер для дому й офісу, оснащений модулем Wi-Fi і зручним підключенням мобільних пристроїв і хмари.
Неймовірно великий ресурсЗаощаджуйте значні кошти завдяки високій ефективності за рахунок великого ресурсу (до 6000 сторінок для чорного чорнила або 7000 сторінок для набору кольорових чорнил).
Високоякісний друкДрукуйте високоякісні документи разом із технологією FINE від Canon і гібридною системою подавання чорнил: чорного пігменту для чіткого тексту, кольорових пігментів для яскравих фотографії без полів розміром до формату A4.
Інтелектуальне підключенняБез зусиль друкуйте і скануйте за допомогою мобільних пристроїв і хмари з програмою Canon PRINT (iOS і Android) з вбудованою службою PIXMA Cloud Link і підтримкою Mopria® (Android).
Простота використанняНасолоджуйтесь простотою роботи завдяки монохромному РК-дисплею діагоналлю 1,2 дюйми (3,0 см), на якому можна вибрати кілька копій і перевірити стан підключення до мережі Wi-Fi. Чорнильниці розташовані в передній частині пристрою, що полегшує контроль за рівнем їхнього заповнення.
Компактний і надійний багатофункціональний пристрійКомпактний і універсальний пристрій із підтримкою функції друку копіювання і сканування без проблем впорається з великими обсягами документів завдяки надійній системі подавання чорнил FINE. Ідеальний вибір для дому або офісу.
Компактний пристрій із широкими можливостями підключення та великим запасом чорнил для друку, копіювання та скануванняЗаощаджуйте завдяки неймовірно великому ресурсу чорнил і низькій собівартості друку високоякісних документів і яскравих фотографій, які пропонує цей надійний і багатофункціональний принтер для дому й офісу, оснащений модулем Wi-Fi і зручним підключенням мобільних пристроїв і хмари.
Неймовірно великий ресурсЗаощаджуйте значні кошти завдяки високій ефективності за рахунок великого ресурсу (до 6000 сторінок для чорного чорнила або 7000 сторінок для набору кольорових чорнил).
Високоякісний друкДрукуйте високоякісні документи разом із технологією FINE від Canon і гібридною системою подавання чорнил: чорного пігменту для чіткого тексту, кольорових пігментів для яскравих фотографії без полів розміром до формату A4.
Інтелектуальне підключенняБез зусиль друкуйте і скануйте за допомогою мобільних пристроїв і хмари з програмою Canon PRINT (iOS і Android) з вбудованою службою PIXMA Cloud Link і підтримкою Mopria® (Android).
Простота використанняНасолоджуйтесь простотою роботи завдяки монохромному РК-дисплею діагоналлю 1,2 дюйми (3,0 см), на якому можна вибрати кілька копій і перевірити стан підключення до мережі Wi-Fi. Чорнильниці розташовані в передній частині пристрою, що полегшує контроль за рівнем їхнього заповнення.
Компактний і надійний багатофункціональний пристрійКомпактний і універсальний пристрій із підтримкою функції друку копіювання і сканування без проблем впорається з великими обсягами документів завдяки надійній системі подавання чорнил FINE. Ідеальний вибір для дому або офісу.
| В наявності | Так |
| Type of | Multifunction device |
| Manufacturer | Canon |
| Wi-Fi | Yes |
| USB | Yes |
| Ethernet | Not |
| Print speed | Up to 8 ppm |
| Resolution | 4800 x 1200 dpi |
| Connection Interfaces | не задано |
| Power supply | 100 - 240 V |
| Dimensions | 445 x 330 x 163mm |
| Weight | 6.3 kg |
| Type of | Multifunction device |
| Colour | The black |
| Check Auto Cut | Missing |
| Type of printing | Color |
| Type of printing | Jet |
| Chromaticity | Color |
| Maximum format | A4 |
| Fax | Not |
| Duplex | Not |
| Automatic Document Feeder | Not |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.