Сканер штрих-коду Symbol/Zebra DS2208 2D USB з підставкою (DS2208-SR7U2100SGW / DS2208-SR7U2100GW)
Двовимірні штрих-коди активно використовуються в пунктах продажу, оскільки вони нанесені як на всі товари, що купуються клієнтами, так і на друковані та електронні купони і дисконтні картки.
Сканер одновимірних штрих-кодів не може зчитувати нові двовимірні штрих-коди, що уповільнює роботу каси та викликає невдоволення клієнтів на цьому останньому етапі покупок у магазині.
Але сканери серії DS2200 дозволяють виконувати будь-які завдання сканування. Це сканери одновимірних та двовимірних штрих-кодів, доступність яких за ціною не впливає на їх ефективність або функціональні можливості. Можна вибрати модель, яка буде оптимально підходити для вашого пункту продажу: дротовий сканер DS2208 або бездротовий сканер DS2278. Сканери серії DS2200 відрізняються доступністю відповідно до вимог бюджету, а також простотою впровадження, використання та управління, що оптимально підійде для вашого бізнесу. Дуже просте впровадження. Сканери серії DS2200 попередньо налаштовані та готові до використання. Просто підключіть сканери серії DS2200 до вашого пункту продажу, при цьому кабелі з автоматичним розпізнаванням головного пристрою автоматично визначать інтерфейс та підготують сканер до роботи. При необхідності налаштування параметрів можна використовувати безкоштовне інтуїтивне програмне забезпечення 123Scan, за допомогою якого навіть нові користувачі зможуть легко створити єдиний штрих-код програмування, що дозволяє настроювати пристрої одним скануванням.
Сканери серії DS2200 дуже прості у використанні, тому, швидше за все вашим співробітникам не доведеться навіть проходити навчання. Завдяки алгоритмам декодування програмного забезпечення PRZM від Zebra, всеспрямованому скануванню, інтуїтивному приладу наведення (заявлений патент), унікальному діапазону сканування і т. д. сканери серії DS2200 забезпечують найкраще у своєму класі безпомилкове та просте сканування незалежно від стану штрих .
| В наявності | Так |
| Виробник | Symbol/Zebra |
| Тип | Сканер штрих коду |
| Інтерфейси підключення | USB |
| Тип підключення | Провідний |
| Кут сканування | 33° |
| Температура експлуатації | 0 ° С до + 50 ° С |
| Типи зчитувальних штрих-кодів | не задано |
| Вологість при експлуатації | 5 до 95% |
| Декодовані штрих-коди | 1D |
| Напруга живлення | 5 B |
| Розміри | 165 x 66 x 99 мм |
| Швидкість сканування | 76 см / сек |
| Споживана потужність | 250 мА |
| Вага | 162 г |
| Індикатори читання | Настроюється звуковий сигнал |
| Тип | Ручний |
| Система зчитування | Фото |
| Клас захисту | IP42 |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.