Вентилятор 60x60x10мм TFD-6010HH12B
Кулер для корпуса TITAN TFD-6010HH12B
Особливості: розміри вентилятора: 60 x 60 x 10 мм. Живлення: 12 В постійного струму. Струм: 0.22 А. Потужність: 2.64. Швидкість: 4800 об / хв. Повітряний потік: 20.18 фут / хв. Рівень шуму: 36 дБА. Роз'єм: 3-контактний. Тип ковзання: 2x шарикопідшипник.
Особливості: розміри вентилятора: 60 x 60 x 10 мм. Живлення: 12 В постійного струму. Струм: 0.22 А. Потужність: 2.64. Швидкість: 4800 об / хв. Повітряний потік: 20.18 фут / хв. Рівень шуму: 36 дБА. Роз'єм: 3-контактний. Тип ковзання: 2x шарикопідшипник.
.
| В наявності | Так |
| Розмір | 60 х 60 х 10 мм |
| Тип підшипника | 2 шарикопідшипника (2 підшипника кочення) |
| Рівень шуму | 35dB |
| Колір підсвічування | ні |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 4800RPM |
| Тип роз'єму підключення | 3pin |
| Матеріал | Пластик |
| Основні характеристики | |
| Тип | Вентилятор |
| Виробник | Titan |
| Призначення | Для корпусу |
| Розмір вентилятора, мм | 60 |
| Частота обертання вентилятора, об / хв | 4800 |
| Тип підшипника | Подвійний шарикопідшипник |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 39.3 |
| Додатково | |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | |
| Гарантія | 18 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.