Акустична система Edifier S360DB Brow
Акустична система Edifier S360DB Brow
Акустична система Edifier S360DB – класична система високого класу з останніми цифровими технологіями. Матеріал корпусу виконаний із деревної плити та покритий вініловою плівкою кольору дерева. Відсутність грилів дозволяє демонструвати вражаючі титанові та алюмінієві дифузори динаміків сателітів.
Дві пари входів під RCA-роз'єми (тюльпани) дозволяють підключити окрім власне мультимедійної (звукової) плати комп'ютера ще одне джерело сигналу - CD-, DVD-, MP3-плеєр або будь-яке інше джерело звуку. Наявність цифрового оптичного та коаксіального входу дозволяє легко підключити систему до сучасних телевізорів, комп'ютерів, ігрових приставок та HD плеєрів.
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Виробник | Edifier |
| Тип | Акустична система |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 150 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | mini-jack 3.5 mm |
| Колір | Дерево |
| Харчування | Мережа |
| Інтерфейси | RCA |
| Підтримувані медіа-носії | Bluetooth |
| Кількість каналів | 2.1 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів | 2.1 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.