Air cooling for the enclosure NZXT (RF-AR120-C1)
Вентилятор NZXT Aer RGB створений для роботи в поєднанні з контролером HUE+ та забезпечує оптимальну циркуляцію повітря, а також різні варіанти підсвічування. На кожному каналі від контролера HUE+ можна згрупувати та послідовно з'єднати до п'яти вентиляторів для створення особливих режимів підсвічування. Вибирайте та легко змінюйте більше 10 режимів підсвічування за допомогою програми CAM. Вентилятор Aer RGB оснащений динамічними рідинними підшипниками та лопатями з вінглетами, що забезпечують підвищену продуктивність та знижують рівень шуму. .
| Noise level | 33dB |
| Highlight color | Various options |
| Maximum fan speed | 1500RPM |
| Type of connection connector | 4pin |
| Number of fans | 2 |
| Fan diameter | 120 mm |
| The size | 120 x 120 x 26 mm |
| Bearing type | HDB (hydrodynamic) |
| Main characteristics | |
| Type of | Fan |
| Manufacturer | NZXT |
| Purpose | For the body |
| Fan size, mm | 120 |
| Fan speed, rpm | 500 - 1500 |
| Bearing type | Hydrodynamic |
| Maximum noise level, dB | 33 |
| Additionally | |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.