Повітряне охолодження для корпусу NZXT TRIPLE PACK (RF-AR120-T1)
Вентилятор NZXT Aer RGB створений для роботи в поєднанні з контролером HUE+ та забезпечує оптимальну циркуляцію повітря, а також різні варіанти підсвічування. На кожному каналі від контролера HUE+ можна згрупувати та послідовно з'єднати до п'яти вентиляторів для створення особливих режимів підсвічування. Вибирайте та легко змінюйте більше 10 режимів підсвічування за допомогою програми CAM. Вентилятор Aer RGB оснащений динамічними рідинними підшипниками і лопатями з вінглетами, що забезпечують підвищену продуктивність і знижують рівень шуму. і угруповання вентиляторів для створення нових режимів підсвічування.
Вентилятор із ШИМ-керуванням, що забезпечує ефективне охолодження та мінімальний рівень шуму.
Динамічний рідинний підшипник забезпечує довгий термін служби.
Рівномірний розподіл світла завдяки унікальним світловодам .
Вентилятор із ШИМ-керуванням, що забезпечує ефективне охолодження та мінімальний рівень шуму.
Динамічний рідинний підшипник забезпечує довгий термін служби.
Рівномірний розподіл світла завдяки унікальним світловодам .
| Рівень шуму | 33dB |
| Колір підсвічування | Різні варіанти |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1500RPM |
| Тип роз'єму підключення | 4pin |
| Розмір | 120 х 120 х 26 мм |
| Тип підшипника | HDB (гідродинамічний) |
| Основні характеристики | |
| Тип | Вентилятор |
| Виробник | NZXT |
| Призначення | Для корпусу |
| Розмір вентилятора, мм | 120 |
| Частота обертання вентилятора, об / хв | 500 - 1500 |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 33 |
| Додатково | |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.