Акустична система F&D F3800X
Суворе дотримання всіх норм якості та ретельно продумана політика ціноутворення вивели продукцію F&D у світові лідери.
Акустика F&D користується заслуженою популярністю та довірою споживачів у 80 країнах світу.
Якісна акустична система F&D F3800X може похвалитися відмінними акустичними характеристиками та лаконічно виконаним чорним корпусом.
Це F&D F3800X мультимедійна Bluetooth система для домашнього кінотеатру загальною потужністю 80 Вт.
Сучасна акустика з дистанційним керуванням та стильним підсвічуванням, створить неповторну атмосферу для перегляду фільмів чи прослуховування музики.
F&D F380Х — настільна акустична система з гарною якістю звучання.
Модель оснащена вбудованим USB портом, карт рідером та Bluetooth-інтерфейсом V4.0 для відтворення звуку із зовнішніх джерел, а також вбудованим FM приймачем з пам'яттю до 100 станцій.
Корпус колонок виконаний із пластику, а сабвуфер із товстого МДФ, що дозволить не турбуватися про подряпини.
Висока якість, класичний стиль і безпрецедентно доступна ціна роблять F&D F380X справжнім фаворитом.
Особливості:
- 5-ти компонентна акустична система,
- USB/SD кард-рідер з підтримкою WMA та MP3 формату,
- Цифровий FM тюнер ,з технологією фазового автопідстроювання частоти (ФАПЧ),
- Bluetooth v4.0,
- Дальність дії Bluetooth 15 метрів,
- Повноцінний пульт дистанційного керування, - Сабвуфер зі світлодіодною підсвіткою .
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Виробник | F&D |
| Тип | Акустична система |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 80 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | USB |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Мережа |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | Картрідер |
| Кількість каналів | 5.1 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | Є |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів | 5.1 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.