Портативна колонка F&D W12 (W12 GRAY)
Модель: W12
Потужність: 8 Вт
Діапазон частот: 80...20000 Гц
Інтерфейси: Bluetooth, mini-jack 3.5 мм
Версія Bluetooth: 4.0
Ергономіка: вушко для карабіна
Можливість відтворення з носіїв: карта Micro-SD
Елементи управління: регулювання гучності, управління відтворенням (Play/Pause)
Живлення: вбудований акумулятор Ємність акумулятора: 1500 мА Час автономної роботи, до: 6 ч. Матеріал корпусу : пластик
Колір: червоний, сірий
Розміри: 180 × 81 × 52 мм
Потужність: 8 Вт
Діапазон частот: 80...20000 Гц
Інтерфейси: Bluetooth, mini-jack 3.5 мм
Версія Bluetooth: 4.0
Ергономіка: вушко для карабіна
Можливість відтворення з носіїв: карта Micro-SD
Елементи управління: регулювання гучності, управління відтворенням (Play/Pause)
Живлення: вбудований акумулятор Ємність акумулятора: 1500 мА Час автономної роботи, до: 6 ч. Матеріал корпусу : пластик
Колір: червоний, сірий
Розміри: 180 × 81 × 52 мм
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Виробник | F&D |
| Тип | Акустична система |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 8 Вт |
| Звукова система | Моно |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | Bluetooth |
| Колір | Сірий |
| Харчування | Акумулятор |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | Картрідер |
| Кількість каналів | 1.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів | 1.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.