Датчик відкриття Ajax DoorProtect white (000001136)
Датчик відкриття Ajax DoorProtect white (6732) для детектування відкриття дверей, вікон і т.д. Датчик обладнаний клемною колодкою для підключення додаткових провідних датчиків, у тому числі провідних датчиків відкриття призначених для встановлення на металеві ворота та люки. Цей бездротовий датчик відкриття можна використовувати для охорони будь-яких об'єктів: квартир, приватних будинків, дач, офісів, магазинів, складів, виробничих приміщень та ін. Враховуючи, що датчик руху – один із найпоширеніших елементів охоронних сигналізацій, це важливий плюс для пристрою.
Датчик оснащений ефективною бездротовою системою радіозв'язку, яка використовує шифрування повідомлень та захист від підлоги. Це забезпечує відмінну захищеність сигналізації від спроб злому зловмисниками. Крім того, датчик має ультрасучасну високонадійну систему зв'язку, що дозволяє йому успішно працювати в межах декількох поверхів бізнес-центру або на відстані до 2000 м-коду на відкритій місцевості від центрального блоку сигналізації.
| Тип | Датчик відкриття |
| В наявності | Так |
| Виробник | Ajax |
| Частота передачі | 868 МГц |
| Тип елемента живлення | CR123A |
| Поріг спрацьовування | Поріг спрацьовування 2 см |
| Макс. відстань між датчиками і централлю | 2000 м |
| Вага упаковки | 0.09 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.