Датчик відкриття Ajax DoorProtect Plus black (000007230)
Датчик відкриття Ajax DoorProtect Plus black (DoorProtect Plus /black)
Бездротовий датчик відкриття дверей/вікна з сенсором удару та нахилу Ajax DoorProtect Plus призначений для детектування відкриття дверей, вікон, а також реагує на зміну кута нахилу та удари. Конструктивно датчик складається з двох частин - магніту і блоку з герконом.
Предбачено два варіанти магніту – для паралельної (великий магніт) та перпендикулярної (малий магніт) установки.
Принцип роботи датчика відкриття заснований на властивостях геркона - елемента, здатного ставати провідником під впливом магнітного поля.
У нормальному стані магніт і блок із герконом зімкнуті. Як тільки двері, на яких встановлений датчик, відчиняються - магніт віддаляється від геркона, контакти розмикаються і геркон перестає проводити струм.
При зачиненні дверей відбуваються зворотні процеси: магніт наближається до геркона, контакти стуляються і геркон починає проводити струм.
В обох випадках датчик спрацьовує та миттєво відсилає повідомлення про тривогу на центральний блок.
Датчик оснащений ефективною бездротовою системою радіозв'язку, яка використовує шифрування повідомлень та захист від підлоги .
| Виробник | Ajax |
| Тип | Датчик відкриття |
| В наявності | Так |
| Можливість зовнішнього застосування | ні |
| Частота передачі | 868 МГц |
| Тип елемента живлення | CR123A |
| Поріг спрацьовування | Поріг спрацьовування 1 см |
| Вага упаковки | 0.09 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.