Acoustic system Omega OG-15 6W black USB (OG15B)
Model: OG-15
Format: 2.0
Total output power (RMS): 6W
Power to satellites (RMS): 2 × 3 W
Frequency range: 60...20000 Hz
Impedance: 4 Ohm
Amplifier: built-in
Interfaces: mini-jack 3.5 mm
Connection ports: mini-jack 3.5 mm
Case material: plastic
Power supply: USB
Additional functionality: bass reflex
Color: Black
Dimensions: 85 × 85 × 78 mm
| В наявності | Так |
| Body material | Plastic |
| Type of | Columns |
| Manufacturer | Omega |
| Interfaces | Jack 3,5 mm |
| Supported Media | Not |
| Number of channels | 2.0 |
| Disc Playback Modes | Not |
| Karaoke | Not |
| FM tuner | Not |
| Display type | Not |
| Total Output Power (RMS) | 6 W |
| Sound system | Stereo |
| Built-in equalizer | Not |
| Number of preset stations | Not |
| Media support | Not |
| Colour | The black |
| Nutrition | From USB |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 6 months |
| Number of channels | 2.0 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.