Акустична система Trust Asto Sounds Bar PC Speacker (21046)
Акустична система Trust Asto Sounds Bar PC Speacker стане відмінним вибором за співвідношенням ціна/якість для тих, хто шукає доступну та зручну акустику для комп'ютера. Ця модель видає насичений звук, незважаючи на компактний розмір, що дозволяє розмістити динамік під монітором будь-якого ПК. Система оснащена великою ручкою, що підсвічується, для регулювання гучності. Працює від USB, підключення до мережі не потрібно. При компактному розмірі моделі, максимальна потужність становить 12 Вт (середньоквадратичне значення - 6 Вт). Як обіцяє виробник, акустика має кришталево чистий звук із глибокими басами та справляється з відтворенням музичних композицій різних жанрів, а також чітко передає всі аудіоефекти з фільмів та комп'ютерних ігор. Стильний дизайн – це ще одна особливість системи. Є зручні роз'єми на передній панелі для підключення навушників та мікрофона.
Під маркою Trust випускаються стильні аксесуари для цифрової техніки, найкращі за співвідношенням ціни та якості. Продукція, яку випускає глобальна компанія Trust, відповідає всім потребам і очікуванням споживача. У широкому асортименті компанії знайдеться все, що можна побажати. Потрібні аксесуари для планшетного, настільного чи мобільного ПК, а може, для ігрової приставки, смартфона чи телевізора? У Trust вони є! І, звичайно ж, вся продукція відрізняється зовнішньою привабливістю, простотою застосування, доступною ціною .
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Виробник | Trust |
| Тип | Акустична система |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 12 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | ні |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Від USB |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | ні |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Вага упаковки | 0.93 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
| Кількість каналів | 2.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.