Монтажний комплект Mounting Kit for 3-unit and 4-unit systems для KX-TDA600 Комплект (KX-TDA6201XJ)
Набір кріплень для системи, що складається з 3 або 4 блоків.
Настінний кронштейн (правий) 2
Настінний кронштейн (лівий) 2
Підлогове кріплення 4
Опорний кронштейн 4
шайба 16
Гвинт D 8
| Сумісність з АТС | Panasonic KX-TDA600 / 620 KX-TDE600 / 620 |
| Обсяг | 32718 куб. см. |
| вага | 6800 грам |
| довжина | 286 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 286 мм |
| В наявності | Так |
| Тип | Плата розширення |
| Виробник | Panasonic |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.
Рекомендуємо переглянути
Програмне забезпечення Panasonic KX-NSF101W ключ активації інтерфейсу CTI для IP-АТС KX
Арт: KX-NSF101W
Код: 322813
БС Dect для АТС TDA (2ch, via DPT I/ F) Мікростільникова станція DECT (2 канали) (підключ (KX-TDA0141CE)
Арт: KX-TDA0141CE
Код: 24073
Доставка
Способи доставки:
Оплата
Способи оплати:
Гарантія, Обмін/повернення
Гарантійне обслуговування надає виробник, його термін вказаний в талоні і на сайті. Гарантійний період може безпосередньо від виробника і діє протягом всього часу. Відмовляють в гарантійному обслуговуванні тільки в тому випадку, якщо товар був пошкоджений або поломка сталася з вини користувача.
Якщо гарантійний талон не йде в комплекті з інструкцією, його видає магазин. Представництва компаній виробників в Україні беруть на себе відповідальність за гарантійне обслуговування.
Після закінчення терміну гарантії фахівці сервісного центру exe.ua готові допомогти з ремонтом і обслуговуванням будь-якої техніки.
Згідно із законодавством покупець має право повернути товар без вказівки причини протягом 14 днів, але в цьому випадку він повинен бути не використаний, збережені всі документи і упаковка до нього. Кияни зможуть приїхати за адресою вул. Ризька 8А, БЦ «Фарго», оф. 106 з понеділка по п'ятницю. Час роботи з 12:00 до 18:00. При собі мати чек на покупку і посвідчення особи. Для жителів інших міст можливий обмін, сервіс і повернення за допомогою пересилання на «Нову пошту» в посилку необхідно вкласти скан копію гарантійного талона.