Acoustic system SPK-225 Defender (65220)
Model: & nbsp; SPK-225
Format: & nbsp; 2.0
Total output power (RMS): & nbsp; 4W
Satellite power (RMS): & nbsp; 2 & times; 2 W
Frequency range: & nbsp; 200 ... 18000 Hz
Amplifier: & nbsp; built-in
Control elements: & nbsp; volume control
Interfaces: & nbsp; mini-jack 3.5 mm
Connection ports: & nbsp; mini-jack 3.5 mm
Body material: & nbsp; plastic
Power: & nbsp; USB
Additional functionality: & nbsp; magnetic shielding of speakers
Color : & nbsp; Black, Gray
Dimensions: & nbsp; 65 & times; 145 x 71 mm
Set weight: & nbsp; 0.25 kg
Format: & nbsp; 2.0
Total output power (RMS): & nbsp; 4W
Satellite power (RMS): & nbsp; 2 & times; 2 W
Frequency range: & nbsp; 200 ... 18000 Hz
Amplifier: & nbsp; built-in
Control elements: & nbsp; volume control
Interfaces: & nbsp; mini-jack 3.5 mm
Connection ports: & nbsp; mini-jack 3.5 mm
Body material: & nbsp; plastic
Power: & nbsp; USB
Additional functionality: & nbsp; magnetic shielding of speakers
Color : & nbsp; Black, Gray
Dimensions: & nbsp; 65 & times; 145 x 71 mm
Set weight: & nbsp; 0.25 kg
| В наявності | Так |
| Body material | Plastic |
| Type of | Acoustic system |
| Manufacturer | Defender |
| Karaoke | Not |
| FM tuner | Not |
| Display type | Not |
| Total Output Power (RMS) | 4 W |
| Sound system | Stereo |
| Built-in equalizer | Not |
| Number of preset stations | Not |
| Media support | Not |
| Colour | The black |
| Nutrition | From USB |
| Interfaces | Jack 3,5 mm |
| Supported Media | Not |
| Number of channels | 2.0 |
| Disc Playback Modes | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 24 months |
| Number of channels | 2.0 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.