Акустична система Defender SPK-210 (65210)
Акустична система Defender SPK-210 (65210) — сучасні комп'ютерні колонки з живленням від мережі 220 В. Колонки займуть мінімум місця на робочому столі, і ви зможете використовувати простір, що звільнився, на свій розсуд.
Вам не доведеться перемикатися на керування вашим плеєром, щоб збільшити чи зменшити звук. Регулюйте гучність одним рухом! Ви можете підключити навушники безпосередньо до колонки. Рівень гучності звуку в навушниках також можна змінювати за допомогою регулятора гучності на колонці. !
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Виробник | Defender |
| Тип | Акустична система |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Мережа |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | ні |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 4 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів | 2.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.