Акустична система Defender SPK 35 5W USB black (65635)
Акустична система Defender SPK 35 5W USB black (65635)
Мініатюрні стовпчики для ноутбука Defender SPK 35. Живлення від порту USB. Колонки не потребують мережного джерела живлення. Просто підключіть колонки до USB роз'єму комп'ютера та насолоджуйтесь звуком. Колонки необхідно підключити також до аудіороз'єму вашого персонального комп'ютера, оскільки дана модель не обладнана інтегрованою звуковою картою.
Компактні розміри. Магнітне екранування. Якщо акустичну систему без магнітного екранування розташувати поблизу монітора або телевізора, то під впливом сильного магнітного поля, що випромінюється динаміками, можуть з'явитися перешкоди у зображенні. Екранування робить акустику "безпечною" для телевізора, монітора або будь-якого іншого екрану .
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модифікація | 65635 |
| Виробник | Defender |
| Тип | Акустична система |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Від USB |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | USB |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 5 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | mini-jack 3.5 mm |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Потужність сателітів (Вт) | 2 × 2.5 Вт |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.