Вентилятор Noctua REDUX для корпуса 120x120x25мм (NF-P12 redux-1700 PWM)
квадратна рамка, 40шт. в ящику, ресурс 150 000 годин
| В наявності | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Управління швидкістю обертання | За рахунок PWM |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Тиск | 2.79 мм H2O |
| Тип підшипника | SSO Bearing |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 150000 ч |
| Рівень шуму | 25dB |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Колір підсвічування | ні |
| Струм споживання вентиляторами | 0.09 А |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1700RPM |
| Тип роз'єму підключення | 4pin |
| Основні характеристики | |
| Тип | Вентилятор |
| Виробник | Noctua |
| Призначення | Для корпусу |
| Розмір вентилятора, мм | 120 |
| Частота обертання вентилятора, об / хв | 450 - 1700 |
| Тип підшипника | З самостабілізуючим тиском масла |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 25 |
| Додатково | |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | |
| Гарантія | 72 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.