Весы ІКС ICS 15NT ICS 15NT
Ваги ІКС-Маркет ICS 15NT - це надійні торговельні ваги, призначені для зважування різних вантажів при торгових, облікових та технологічних операціях, а також для фасування та розрахунку вартості товару на підприємствах торгівлі та громадського харчування.
Ваги мають функцію підсумовування вартості покупок, здійснюють передачу даних через інтерфейс RS-232 (порт є за замовчуванням), можуть бути підключені до фіскального обладнання, інтегровані в системи бухгалтерського обліку, вагомаркувальні комплекси і т.д.
Терези оснащені яскравими світлодіодними дисплеями. Спеціальний дисплей покупця встановлюється на стійці. Терези можуть експлуатуватися як зі стійкою, так і без неї. Терези спочатку комплектуються акумуляторною батареєю, яка дозволяє експлуатувати ваги в «польових» умовах.
Дуже важливо, щоб у торговому залі покупцю не доводилося чекати, поки його товар буде зважений і на індикаторі клієнта він побачить вагу своєї покупки. Терези ІКС-Маркет ICS 15NT здатні працювати дуже точно і швидко практично в будь-яких умовах. Вам не потрібне спеціально обладнане місце з купою розеток для зважування товарів. Достатньо звичайного столу або іншої рівної поверхні.
Особливості:
- не менше 8 годин автономної роботи від вбудованого акумулятора
- інтерфейс RS-232
- вантажоприймальна платформа з нержавіючої сталі
- Підсумовування вартості кількох покупок
- сигналізація про навантаження.
| Виробник | ИКС-Маркет |
| В наявності | Так |
| Тип | Ваги |
| Дублюючий індикатор | так |
| Межа зважування | 15 кг |
| Дискретність | 5 г |
| Розмір платформи | 230 x 300 мм |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Клас захисту | ІР20 |
| Вбудований акумулятор | Є |
| Тип дисплея | Рідкокристалічний |
| Тип | Торгові |
| Вологість при експлуатації | До 80% при температурі 25 ° С |
| Колір символів індикатора | Червоний |
| Розміри | 300 x 380 x 480 мм |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.