Калькулятор Brilliant BS-444 (S/B) (BS-444) (BS-444S)
Професійний калькулятор Brilliant BS-444S допоможе легко зробити різні підрахунки, обчислити відсотки, підрахувати підсумкову суму. Володіє такими функціями як: автоматичне вимикання живлення, захист від залипання клавіш.
Присутній клавіша знака числа, клавіша операції "підвищення ціни", клавіша знака числа, клавіша видалення останньої цифри, перемикач "режим округлення", перемикач "кількість знаків після коми". Похилий дисплей.
Особливості калькулятора: розрядність: 12; тип пам'яті: дворівнева пам'ять; клавіші введення розрядів: клавіша "00"; тип дисплейної панелі: акрилове покриття; тип дисплея: ЖК-дисплей; тип клавіатури: пластмасові клавіші; тип батарей харчування: сонячна літієва.
Особливості калькулятора: розрядність: 12; тип пам'яті: дворівнева пам'ять; клавіші введення розрядів: клавіша "00"; тип дисплейної панелі: акрилове покриття; тип дисплея: ЖК-дисплей; тип клавіатури: пластмасові клавіші; тип батарей харчування: сонячна літієва.
| Виробник | Brilliant |
| Тип | Калькулятор |
| В наявності | Так |
| Харчування | Літієва + сонячна батарея живлення |
| Розміри | 150 x 200 x 25 мм |
| Тип | Професійний |
| Розрядність | 12 |
| Тип пам'яті | Дворівнева |
| Клавіші | Клавіша "00" |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 6 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.