Принтер етикеток X-PRINTER XP-370B USB
Термопринтер XP-370B від відомого виробника Xprinter. За оцінками експертів і відгуками користувачів, обладнання даної моделі є одним з кращих представників термодрукуючої техніки на сьогоднішній день. Відрізняється настільний принтер найбільш доступною вартістю, легкістю і зручністю в експлуатації. Його використання забезпечує високоякісний друк і звичайного тексту, і різних графічних зображень, у тому числі штрих-кодів. На сьогоднішній день у термопринтера Xprinter XP-370B немає аналогів. Посилений захист від перегрівання і можливість швидкісного друку – далеко не всі переваги, якими відрізняється принтер даної моделі.
Щоденна норма друку без втрати якості для такого принтера – 1000-1500 етикеток. Завдяки своїй функціональності та продуктивності пристрій даної моделі може використовуватися в умовах складських приміщень, торгових точок, виробничих підприємств, аптек, лікарень, офісів та ін. Принтер Xprinter XP370B часто використовується різними фірмами для друку етикеток і стікерів на двошаровому термопапері. І це не дивно, адже принтер обладнаний механізмом автоматичного відділення самоклеючої етикетки від підкладки.
Принтер чеків, етикеток також може використовуватися для друку популярних сьогодні QR-кодів та графічних зображень DAMATRIX 2D. Функціонально в пристрої даної моделі допустима установка зовнішнього мотка, на якому фіксується рулон з етикетками. Ще однією важливою перевагою є легка заміна друкуючої головки, оскільки вона зафіксована на верхній частині пристрою.
| В наявності | Так |
| Manufacturer | X-PRINTER |
| Type of | Label printer |
| Min print width | 16 mm |
| Print speed | 127 mm / s |
| Sensors | Reflective |
| Resolution | 203 DPI |
| Programming languages | EPL |
| Connection Interfaces | не задано |
| Printing technology | Direct thermal printing |
| Memory | 2 MB Flash |
| Power supply | 220 V |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.