Принтер етикеток Godex G530 UES (300dpi) (5843)
Принтер етикеток Godex G530 UES (300dpi) (5843)
Принтер етикеток Godex G530 UES (300dpi) (5843) - яскравий представник термотрансферних принтерів високої роздільної здатності друку 300 dpi. Швидкість друку 102 мм/с. І це не єдина незвична характеристика для моделі, що позиціонується як початкового рівня. Новий 166 MHz процесор ARM7 разом з великим запасом пам'яті (8 Flash і 16 RAM) забезпечують суттєвий приріст продуктивності. Датчик етикетки з двома світлодіодами (проти одного в класичному компонуванні) працює у двох режимах - на просвіт і на відображення. Таким чином, godex g530 може друкувати на будь-яких етикетках незалежно від щільності підкладки, а також на етикетках з чорною міткою. До того ж підійдуть різноманітні носії - паперові, нейлонові, тканинні, поліпропіленові тощо. Принтер етикеток Godex G530 UES (300dpi) (5843) однаково добре працює як методом прямої термодруку, так і термотрансферним методом. Передбачена можливість використання рулонів етикеток великого намотування - для цього в задній стінці принтера зроблено спеціальний отвір, в який заправляються етикетки із зовнішнього утримувача (постачається опціонально). ).
| В наявності | Так |
| Виробник | Godex |
| Тип | Принтер етикеток |
| Пам'ять | 16MB SDRAM |
| Максимальна довжина друку | 762 мм |
| Швидкість друку | 102 мм / с |
| Датчики | Датчик чорної мітки |
| Дозвіл | 300 dpi |
| Програмні мови | EZPL |
| Опції | Зовнішній намотчик |
| Інтерфейси підключення | Serial |
| Технологія друку | Термотрансферний |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.