Вентилятор Cooling Baby 80x80x25мм (8025 PWM)
Кулер Cooling Baby призначений для встановлення в корпус комп'ютера з метою зменшення температури всередині системи.
Дизайн лопатей вентилятора з аеродинамічним профілем крила кажана (збільшення повітряного потоку на 20%). Модель відрізняється наявністю ШІМ (PWM).
Дизайн лопатей вентилятора з аеродинамічним профілем крила кажана (збільшення повітряного потоку на 20%). Модель відрізняється наявністю ШІМ (PWM).
| В наявності | Так |
| Вага | 60 г |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 80 мм |
| Управління швидкістю обертання | За рахунок PWM |
| Розмір | 80 х 80 х 25 мм |
| Тип підшипника | HDB (гідродинамічний) |
| Рівень шуму | 31.3dB |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Колір підсвічування | ні |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 2200RPM |
| Тип роз'єму підключення | 4pin |
| Основні характеристики | |
| Тип | Вентилятор |
| Виробник | Cooling Baby |
| Призначення | Для корпусу |
| Розмір вентилятора, мм | 80 |
| Частота обертання вентилятора, об / хв | 500-2200 |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 31.6 |
| Додатково | |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.