Термопаста Titan для кольорів 1.5g Термопаста Titan TTG-G30015 Nano Grease
| Повний опис: | |
| Виробник | TITAN |
| Модель | TTG-G30015 |
| Опис | Термопаста в шприце. |
| Теплопровідність | 4.5 Вт/м*К |
| Термоопір | < td>0.0001323 °C·м2/Вт|
| Розміри упаковки | 15 x 6.1 x 2 см |
| Вага брутто | 0.016 кг |
| В наявності | Так |
| Основні характеристики | |
| Тип | Термопаста |
| Виробник | Titan |
| Призначення | Для процесора |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | |
| Гарантія | ні |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.
З цим товаром також купують
Бездротовий адаптер Asus PCE-BE6500 (90IG09G0-MO0B00) (WiFi7, BE6500, Tri-band, Bluetooth 5.4, WPA3
Арт: PCE-BE6500
Код: 807093
Процесор AMD Ryzen 5 8500G 3.5GHz AM5 Tray (100-000000931)
Арт: 100-000000931
Код: 795170
Напольна тумба під телевізор з роликами Gembird TVS-100F-01 Gembird TVS-100F-01
Арт: TVS-100F-01
Код: 781216
ДБЖ FSP iFP-2000, 2000VA,1200W,SCHUKO*2+IEC*2,12V/9AH*2,LCD VERSION,230V,CE,EAC (PPF12A1607)
Арт: PPF12A1607
Код: 767652
Знищувач документів HP OneShred 8CC, Black, A4, 80g х 8 листів, 5*18, 15 л (2826) (2826)
Арт: 2826
Код: 763223
Кабель мультимедійний HDMI to HDMI 10.0m V2.1 48Gbps 8K60Hz/4K120Hz Atcom (88810)
Арт: 88810
Код: 713410
Рекомендуємо переглянути
Термопровідна паста HY-510 1g, шприц, Grey, >1,93W/m-K, <0.225C-in2/W, -30~300, OEM (HY-510 1г )
Арт: HY-510 1г
Код: 378080
Термопаста 0.5g Halnziye HY-410, шприц, біла, >0,925W/m-K, <0.262C-in2/W (HY-410 0,5г шприц )
Арт: HY-410 0,5г шприц
Код: 375219
Доставка
Способи доставки:
Оплата
Способи оплати:
Гарантія, Обмін/повернення
Гарантійне обслуговування надає виробник, його термін вказаний в талоні і на сайті. Гарантійний період може безпосередньо від виробника і діє протягом всього часу. Відмовляють в гарантійному обслуговуванні тільки в тому випадку, якщо товар був пошкоджений або поломка сталася з вини користувача.
Якщо гарантійний талон не йде в комплекті з інструкцією, його видає магазин. Представництва компаній виробників в Україні беруть на себе відповідальність за гарантійне обслуговування.
Після закінчення терміну гарантії фахівці сервісного центру exe.ua готові допомогти з ремонтом і обслуговуванням будь-якої техніки.
Згідно із законодавством покупець має право повернути товар без вказівки причини протягом 14 днів, але в цьому випадку він повинен бути не використаний, збережені всі документи і упаковка до нього. Кияни зможуть приїхати за адресою вул. Ризька 8А, БЦ «Фарго», оф. 106 з понеділка по п'ятницю. Час роботи з 12:00 до 18:00. При собі мати чек на покупку і посвідчення особи. Для жителів інших міст можливий обмін, сервіс і повернення за допомогою пересилання на «Нову пошту» в посилку необхідно вкласти скан копію гарантійного талона.