Акустична система F&D F580X black
Акустична система F&D F580X black
Мультимедійна Bluetooth акустика порадує чистим звучанням і насиченими басами. Відмінно підійде для перегляду фільмів, серіалів, домашніх вечірок, комп'ютерних ігор.
Сучасне світлодіодне підсвічування сабвуфера створить яскравий настрій для ваших заходів. Керуйте акустикою зі свого телефону за допомогою фірмової програми. Версія Bluetooth 4.0, стабільне з'єднання до 15 м.
Переваги: інноваційне автоматичне світлодіодне підсвічування сабвуфера. Bluetooth версії 4.0. USB порт із підтримкою форматів MP3/WMA. Управління акустикою за допомогою фірмової програми у телефоні. Цифровий FM тюнер, з технологією фазового автопідстроювання частоти (ФАПЧ). Дальність дії Bluetooth 15 м.
Компанія F&D була відома українському споживачеві до листопада 2004 року як продукція марки SVEN. Саме з цього часу (грудень 2004) F&D стала мати безпосередній вихід до споживача, припинивши взаємодію зі SVEN-Україна. Компанія самостійно представила свою відому і популярну продукцію, а також нові лінійки продуктів, розроблені нею. володіє найсильнішим відділом розробок з передовим обладнанням та талановитим персоналом, що дозволяє розробляти та тестувати нові продукти, писати програмне забезпечення тощо. . Продукція компанії ділиться на 3 основні напрямки: активні акустичні системи, портативні мультимедійні комплекти та дрібну побутову техніку з більш ніж 200 варіантами модифікацій .
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Виробник | F&D |
| Тип | Акустична система |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Мережа |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | USB |
| Кількість каналів | 2.1 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | Є |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 70 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів | 2.1 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.