Acoustic system Microlab B-16 Black
Model: & nbsp; B16
Format: & nbsp; 2.0
Total output power (RMS): & nbsp; 5W
Satellite power (RMS): & nbsp; 2 & times; 2.5 W
Frequency range: & nbsp; 120 ... 20,000 Hz
Impedance: & nbsp; 4 Ohm
Signal-to-noise ratio: & nbsp; 65 dB
Amplifier: & nbsp; built-in < Control elements: & nbsp; volume control
Interfaces: & nbsp; mini-jack 3.5 mm
Connection ports: & nbsp; mini-jack 3.5 mm
Body material: & nbsp; plastic
Power: & nbsp; USB
Color: & nbsp; Black
Dimensions: & nbsp; 89 & times; 89 x 67 mm
Set weight: & nbsp; 0.5 kg
Format: & nbsp; 2.0
Total output power (RMS): & nbsp; 5W
Satellite power (RMS): & nbsp; 2 & times; 2.5 W
Frequency range: & nbsp; 120 ... 20,000 Hz
Impedance: & nbsp; 4 Ohm
Signal-to-noise ratio: & nbsp; 65 dB
Amplifier: & nbsp; built-in < Control elements: & nbsp; volume control
Interfaces: & nbsp; mini-jack 3.5 mm
Connection ports: & nbsp; mini-jack 3.5 mm
Body material: & nbsp; plastic
Power: & nbsp; USB
Color: & nbsp; Black
Dimensions: & nbsp; 89 & times; 89 x 67 mm
Set weight: & nbsp; 0.5 kg
| В наявності | Так |
| Body material | Plastic |
| Manufacturer | Microlab |
| Type of | Acoustic system |
| FM tuner | Not |
| Display type | Not |
| Total Output Power (RMS) | 5 W |
| Sound system | Stereo |
| Built-in equalizer | Not |
| Number of preset stations | Not |
| Media support | Not |
| Colour | The black |
| Nutrition | From USB |
| Interfaces | Jack 3,5 mm |
| Supported Media | Not |
| Number of channels | 2.0 |
| Disc Playback Modes | Not |
| Karaoke | Not |
| Weight of packing | 0.48 kg |
| Warranty | 12 months |
| Number of channels | 2.0 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.