Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD2363G0-I (2.8)
Камера відеоспостереження HikVision DS-2CD2363G0-I (2.8)
Ця IP камера відповідає класу захисту IP67. Це означає те, що вона захищена від потрапляння пилу і води при тимчасовому зануренні. Завдяки метеозахисному антивандальному кожуху, камера може встановлюватися та експлуатуватися як зовні, так і всередині приміщення. Безперебійна робота камери гарантується виробником в діапазоні робочих температур -30 ° C ~ 60 ° C, і при відносній вологості 0% - 95%.
Одним із найважливіших критеріїв, за якими вибираються камери відеоспостереження, – це характеристики об'єктива. У цій камері встановлено фіксований об'єктив з 2.8 мм фокусною відстанню. Це дозволяє отримати максимально широке охоплення території з кутом огляду 97 ° і проводити спостереження за: вулицями, спорудами, автостоянками та великими приміщеннями.
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 6 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.9" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 30 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.