Сканер штрих-коду Symbol/Zebra DS2208 2D USB Black без подставки (DS2208-SR7U2100AZW)
Сканер штрих-коду Symbol / Zebra DS2208 USB Black без підставки (DS2208-SR7U2100AZW)
Двомірні штрих-коди активно використовуються в пунктах продажів, так як вони нанесені як на все придбані клієнтами товари, так і на друковані та електронні купони та дисконтні картки.
Сканер одновимірних штрих-кодів не може зчитувати нові двомірні штрих-коди, що уповільнює роботу каси і викликає невдоволення клієнтів на цьому останньому етапі покупок в магазині.
Швидке і довговічне пристрій з розширеним функціоналом можливостей - ось короткий опис того, чим порадує вас сканер штрих-коду Motorola Symbol / Zebra DS2208. Цей всесвітньо відомий американський виробник завжди відрізнявся потужними технічними характеристиками і ергономічністю продукції, що випускається. І, звичайно ж, ця новинка не стала винятком!
В першу чергу, привертає увагу той факт, що на момент придбання товар вже налаштований і оптимізований для використання! Це означає, що ви можете починати роботу, як тільки виймете DS2208 з коробки! Погодьтеся, це значно скорочує час. Все, що вам необхідно - це підключити сканер за допомогою кабелю до вашої POS і все! Можна приступати до роботи.
Сканери серії DS2200 дуже прості у використанні, тому, швидше за все, вашим співробітникам не доведеться навіть проходити навчання. Завдяки алгоритмам декодування програмного забезпечення PRZM від Zebra, всеспрямовані скануванню, інтуїтивного приладу наведення (заявлений патент), унікальному діапазону сканування і т. Д. Сканери серії DS2200 забезпечують краще в своєму класі безпомилкове і просте сканування незалежно від стану штрих-коду.
І найголовніше - начинка! Чудова продуктивність роботи, навіть при скануванні штрих-коду низької якості, гарантована PRZM Intelligent Imaging. А миттєве декодування забезпечує запатентована технологія для максимально інтуїтивного прицілювання.
| В наявності | Так |
| Type of | Barcode Scanner |
| Manufacturer | Symbol |
| Power consumption | 250 mA |
| Storage temperature | From - 40 ° С to + 70 ° С |
| Weight | 162 g |
| Reading indicators | Light indicator |
| Type of | Handheld 2D scanner |
| Reading system | A photo |
| Resolution | 640 x 480 |
| Protection class | IP42 |
| Connection Interfaces | USB |
| Connection type | Wired |
| Scan angle | 65° |
| Operating temperature | 0 ° С to + 50 ° С |
| Barcode Readable Types | Aztec Code |
| Contrast | 25% |
| Operating Humidity | From 5 to 95% |
| Decoded barcodes | 1D |
| Dimensions | 165 x 66 x 99 mm |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.