Вентилятор XILENCE Performance C XPF92.R.PWM (XF041)
Модель: Performance C XPF92.R.PWM
Розміри: 92 × 92 × 25 мм
Швидкість обертання: 900...1800 об/хв. Повітряний потік: 32.1 CFM Рівень шуму: 22 дБ Тип підшипника: nbsp ;Fluid
Роз'єми підключення: 4-pin
Управління швидкістю вентилятора: є
Підсвічування: відсутня
Кількість в комплекті: 1 шт.
Вага: 106 г
Розміри: 92 × 92 × 25 мм
Швидкість обертання: 900...1800 об/хв. Повітряний потік: 32.1 CFM Рівень шуму: 22 дБ Тип підшипника: nbsp ;Fluid
Роз'єми підключення: 4-pin
Управління швидкістю вентилятора: є
Підсвічування: відсутня
Кількість в комплекті: 1 шт.
Вага: 106 г
| В наявності | Так |
| Колір підсвічування | ні |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1800RPM |
| Тип роз'єму підключення | 4pin |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Управління швидкістю обертання | За рахунок PWM |
| Повітрянний струм | 31.37 CFM |
| Розмір | 92 х 92 х 25 мм |
| Тип підшипника | HDB (гідродинамічний) |
| Рівень шуму | 22 dB |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Основні характеристики | |
| Тип | Вентилятор |
| Виробник | Xilence |
| Призначення | Для корпусу |
| Розмір вентилятора, мм | 92 |
| Частота обертання вентилятора, об / хв | 900 - 1800 |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 22 |
| Додатково | |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.